Αθλητισμός

Αποτελέσματα Σχολικών Αγώνων Στίβου 2024

3.4kviews
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΠΕΜΠΤΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024                                                                                                   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ “ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΡΓΩΤΗΣ” 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3 ΠΡΩΤΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ-ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ)
ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙA
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 80 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΑΝΤΩΝΑΤΟΥΑΠΟΣΤΟΛΙΑ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ9.55
2ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΑΜΗΣ10.55
3ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥΜΙΚΑΕΛΑ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ10.98
4ΙΩΑΝΝΑΤΟΥΒΙΚΤΩΡΙΑΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ11.66
5ΤΖΑΜΑΡΙΑΦΩΤΕΙΝΗ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ11.72
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 150 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ20.40
2ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ20.80
3ΜΕΤΑΞΑΕΛΕΝΗ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ20.85
4ΜΑΡΟΥΛΗΣΤΑΜΩΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ21.75
5ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ22.04
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 300 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΟΥΝΑΔΗΛΥΔΙΑ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ50.69
2ΚΑΒΒΑΔΙΑΑΘΗΝΑΛ.Τ. ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ50.81
3ΒΑΣΙΛΑΤΟΥΜΑΡΙΝΑ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ52.75
4ΛΥΚΟΥΔΗΜΥΡΤΩΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ53.80
5ΜΙΧΑΛΑΤΟΥΚΛΕΙΩΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ53.97
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 600 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΜΥΡΤΟΣΕΡΑΪΝΑ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ2’06”00
2ΝΤΕΜΑΪΜΑΓΙΑ-ΜΑΡΙΝΑΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ2’06”30
3ΚΑΪΠΑΝΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓ/ΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ2’07”00
4ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥΑΝΔΡΙΑΝΝΑ1ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ2’09”00
5ΜΙΝΕΤΟΥΕΥΙΝΑ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ2’28”00
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΔΑΝΕΛΑΤΟΥΕΛΠΙΔΑ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ5.18
2ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΜΕΛΙΝΑ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ4.27
3ΜΑΝΤΕΛΗΤΑΤΙΑΝΑΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ4.08
4ΝΤΟΥΚΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΚΕΡΑΜΕΙΕΣ3.91
5ΜΑΡΚΑΤΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ3.76
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ1.40
2ΒΕΡΟΥΤΗΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ1.35
3ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1.30
4ΡΟΥΧΩΤΑΜΑΡΙΑΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1.25
5ΧΑΡΤΟΥΛΙΑΡΗΕΛΛΗΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ1.20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΔΙΛΑΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ9.83
2ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ8.69
3ΒΛΗΣΜΑΑΦΡΟΔΙΤΗΓ/ΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ8.23
4ΣΟΛΩΜΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ7.98
5ΣΤΕΛΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ7.91
ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 80Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΙΓΚΕΡΣΙΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ9.32
2ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣΒΑΣΙΛΗΣ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ9.50
3ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ10.17
4ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣΑΓΓΕΛΟΓΕΡΑΣΙΜΟΣΓ/ΣΙΟ ΣΑΜΗΣ10.25
5ΜΠΟΥΓΑΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ10.40
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 150Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΣΩΤΗΡΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΟΡΦΕΑΣΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ18.93
2ΚΑΡΑΪΟΡΣΙΕΝΤΓ/ΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ19.35
3ΜΑΡΟΥΛΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ19.45
4ΣΙΜΩΤΑΣΑΝΔΡΕΑΣΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ19.50
5ΣΑΝΤΙΡΑΙΣΟΥΛΕΙΜΑΝΓ/ΣΙΟ ΣΑΜΗΣ19.75
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 300Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΜΙΝΕΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ42.55
2ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ44.80
3ΓΡΟΥΖΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ46.17
4ΛΥΚΟΥΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ46.50
5ΤΣΟΝΙΔΗΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ48.02
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 600Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΟΡΚΟΣ-ΚΟΥΡΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ1’47”
2ΙΩΑΝΝΑΤΟΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1’48”
3ΤΡΙΦΙΜΑΤΕΟΓ/ΣΙΟ ΣΑΜΗΣ1’49”
4ΤΣΕΛΕΝΤΗΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣΓ/ΣΙΟ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ1’50”
5ΜΑΝΙΚΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ1’52”
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣΑΛΕΞΙΟΣΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ5.45
2ΓΙΑΤΡΑΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ5.21
3ΚΑΝΕΛΛΟΣΒΑΣΙΛΗΣΓ/ΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ4.90
4ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ4.69
5ΚΑΜΠΙΤΣΗΣΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ4.60
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣΧΡΗΣΤΟΣΓ/ΣΙΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ1.70
2ΝΤΕΜΑΪΚΕΪΣΑΝΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ1.30
3ΤΙΓΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ1.25
4ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣΑΝΔΡΕΑΣΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1.20
4ΚΑΜΠΕΡΑΙΑΛΒΑΡΟΓ/ΣΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1.20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗ
1ΠΑΥΛΑΤΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓ/ΣΙΟ ΣΑΜΗΣ12.05
2ΝΤΙΝΙΛΕΝΤΙΟΝ2ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ10.99
3ΠΕΦΑΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ3ο Γ/ΣΙΟ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ10.57
4ΑΥΓΕΡΙΝΟΣΛΕΩΝΙΔΑΣΓ/ΣΙΟ ΠΑΣΤΡΑΣ10.45
5ΙΣΟΥΦΙΑΛΕΞΑΝΤΕΡΓ/ΣΙΟ ΣΑΜΗΣ10.42
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΕΣΑΔ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΟΜΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΠΕΜΠΤΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024                                                                                                   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ “ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΡΓΩΤΗΣ” 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3 ΠΡΩΤΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ-ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ)
ΛΥΚΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙA
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ12.09ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑΕΠΑΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ12.98ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
3ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥΕΥΤΥΧΙΑ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ13.21
4ΣΟΛΩΜΟΥΣΟΦΙΑ-ΓΙΟΒΑΝΚΑΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ13.62
5ΣΟΥΛΑΕΒΕΛΙΝΑΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ14.06
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΛΟΥΚΑΤΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ1ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ25.37ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ27.47
3ΚΑΤΣΑΪΤΗΑΝΝΑ – ΛΥΔΙΑΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ32.30
4ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΕΛΙΣΑΒΕΤΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ33.82
5ΣΟΥΛΕΙΜΑΝΙΑΙΝΤΑΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ33.94
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΤΟΤΟΛΟΥΜΙΧΑΕΛΑΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ1’09”
2ΓΑΛΙΑΤΣΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΛ.Τ. ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ1’32”
3ΜΠΛΙΝΤΟΜΑΡΙΑΓΕΛ ΙΘΑΚΗΣ1’37”
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΓΑΛΙΑΤΣΗΗΛΙΑΝΑΛ.Τ. ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ3’32”
2ΧΑΣΑΝΙΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ4’30”
3
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΣΕΛΕΝΙΤΣΑΣΑΜΟΥΕΛΑ2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ11.23ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΤΟΤΟΛΟΥΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ10.85ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
3
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ4.69
2ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ4.58
3ΣΙΜΩΤΑΚΑΣΣΙΑΝΗΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ3.85
4ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΥΕΜΜΕΛΕΙΑΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ3.52
5ΣΦΑΕΛΟΥΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ3.41
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗ1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ1.55ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΜΙΝΕΤΟΥΑΛΙΚΗ2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ1.40
3ΒΑΝΔΩΡΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΗΛΕΚΤΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1.25
4ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ1.25
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΜΕΤΑΞΑΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ12.04ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ9.40
3ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ9.14
4ΤΣΙΠΗΜΑΡΙΑΝΑΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ8.39
5ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑΛΤ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ7.11
ΛΥΚΕΙΑ ΑΓΟΡΙΑ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣΜΙΧΑΗΛ1ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ11.09ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ11.50ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
3ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣΣΕΡΓΙΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ11.80
4ΣΟΥΛΑΜΑΡΚΕΛΟΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ12.54
5ΡΟΥΣΑΙΑΡΜΑΝΤΟΕΠΑΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ12.90
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΠΕΦΑΝΗΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ24.28ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΛ.Τ. ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ24.45
3ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ25.09
3ΡΡΑΠΑΪΦΛΟΡΙΑΝΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ25.09
4ΣΥΡΙΑΤΟΣΦΩΤΗΣΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ25.49
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΒΕΣΑΪΕΛΙΑΝΟΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1’00”80
2ΦΑΡΑΩΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ1’01”30
3ΚΟΤΣΙΑΛΕΞΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ1’02”30
4ΑΛΙΑΙΕΛΙΣΙΑΝΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ1’05”00
5ΚΑΠΠΑΤΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ1’07”00
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800Μ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΤΣΟΚΑΝΑΡΙΔΗΣΑΛΕΞΙΟΣΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ2’19”
2ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΕΛ ΣΑΜΗΣ2’25”
3ΤΖΕΛΑΪΑΡΣΙΝΤΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ2’26”
4ΜΙΧΑΛΑΤΟΣΘΕΟΧΑΡΗΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ2’42”
5ΛΑΜΠΡΟΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ2’57”
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ8.70
2ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ8.10
3
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΡΙΣΤΑΝΗΣΑΓΓΕΛΟΣΓΕΛ ΠΑΣΤΡΑΣ5.81
2ΜΑΡΟΥΛΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ5.54
3ΚΟΛΙΕΡΤΖΕΪΜΙ-ΑΛΕΞΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ5.53
4ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ5.03
5ΜΕΣΟΛΩΡΑΣΖΗΣΙΜΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ4.79
ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΜΙΝΕΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ1.90ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ1.90ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
3ΓΑΪΛΛΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΓΕΛ ΙΘΑΚΗΣ1.35
4ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ1.20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
1ΑΝΤΩΝΑΤΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2ο ΓΕΛ ΑΡΓ/ΛΙΟΥ20.99ΟΡΙΟ ΓΙΑ Β’ ΦΑΣΗ
2ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣΙΑΣΩΝΑΣΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ13.44
3ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ12.25
4ΜΙΧΑΛΑΤΟΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣΓΕΛ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ11.06
5ΤΟΤΑΙΟΛΤΙΓΕΛ ΙΘΑΚΗΣ10.53
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΕΣΑΔ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ
 


*Απαγορεύεται ρητά η οποιαδήποτε χρήση, αναπαραγωγή, αναδημοσίευση, αντιγραφή, αποθήκευση, πώληση, μετάδοση, διανομή, έκδοση, εκτέλεση, φόρτωση (download), μετάφραση, τροποποίηση με οποιονδήποτε τρόπο, τμηματικά ή περιληπτικά του περιεχομένου, χωρίς την προηγούμενη άδεια των «Συντελεστών» του portoni.gr.